Skip to main content

Aplikace Instapaper je kompletně zdarma!

Také se vám stává, že přes den narazíte na mnoho článků, obrázků či videjí, které chcete později zhlédnout? Víme, kam si je všechny uložit, abyste se k nim mohli později vrátit v offline režimu…

Řeč je o aplikaci Instapaper. Samozřejmě existuje více aplikací, které k tomuto účelu slouží, ale aplikace Instapaper právě přišla s novinkou, kterou jistě ocení každý – nově jsou veškeré její funkce zdarma pro všechny uživatele.

Instapaper není pouze klasickým uložištěm a čtečkou…

Nabízí například velmi zajímavou a užitečnou funkci, která se jmenuje Speed. Vyvoláte ji po kliknutí na tlačítko sdílet. Můžete se díky ní naučit číst rychleji. Je prokázáno, že člověk je schopen přečíst až 500 slov za minutu, avšak většina čtenářů je schopna číst pouze 200 slov za minutu. Pokud zapnete funkci Speed, budou vám slova zobrazována postupně, nikoliv v souvislém textu, a právě díky tomu můžete svou schopnost čtení zrychlit a tak ušetřit nějaký ten čas.

Výborné je, že aplikace z článků odstraní většinu reklamy. Instapaper také umožňuje uživateli měnit pozadí, vyhledávat v textu, dále je možné zvýrazňovat text a dávat k němu poznámky. Samozřejmostí je sdílení článků na sociální sítě.

aplikace z článků odstraní většinu reklamy, … umožňuje uživateli měnit pozadí, vyhledávat v textu, … je možné zvýrazňovat text a dávat k němu poznámky. Samozřejmostí je sdílení článků na sociální sítě.

Instapaper můžete stáhnout zdarma do svých iOS zařízení. Můžete však také používat web Instapaperu a rozšíření pro Safari, díky kterýmu můžete ukládat články i z Macu.

Ke stažení v AppStore:

appstore

Hanka Suderová

Studentka čínské filologie a kulturní antropologie s velkým zájmem o společnost Apple a její produkty. Věří tomu, že technologie by měly lidem především ulehčovat práci. Jejich největší přínos vidí ve vzdělávání, a proto tomuto tématu věnuje nejvíce času. Kromě zájmu o nejnovější technologie se ráda potápí, lyžuje a poznává cizí kultury. Twitter - @hankasuderova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *