Skip to main content

Apple: Od nenávisti k lásce!

Možná se zdá, že tenhle článek bude jen nějaká romantická vsuvka. Bohužel ale budu muset některé z Vás zklamat – nebude! Bude o jedné z mnoha cest, jak jeden uživatel přišel ke značce Apple.

Jako uživatel jiných mobilních značek jsem nedokázal pochopit své okolí, které sdílelo nadšení a radost pro produkty Apple. Vždy, když došlo na slovní přestřelky, byli ochotní bojovat za svůj produkt. Věřte, že slovo bojovat je na správném místě. I tak mě to nepřesvědčilo. Nenáviděl jsem, jak jsou všichni stejného názoru. Přece Apple nemůže být ten nejlepší! Dosavadní smartphone, který jsem vlastnil, byl vlajkovou lodí jiné společnosti a i když jsem byl spokojený, hlavou mi vrtalo jedno velké ale. Nebyl to miláček. Byl to pouze telefon.

Přeskočila jiskra…

Uživatelé nejmenované značky nic nespojovalo a jediný stejný názor, který existoval, byl ten na Apple. Zvědavost mě donutila, začít se více zajímat o samotného Steva Jobse a značku jako takovou. Hledal jsem důvod, proč je Apple vnímán tak, jak je vnímán. A přišla první jiskra! Byl jsem uchvácen! Vždyť to je právě to, co jsem celou dobu hledal.

“A přišla první jiskra! Byl jsem uchvácen! Vždyť to je právě to, co jsem celou dobu hledal.”

Druhá jiskra přišla, když došlo na prodej mého dosavadního smartphonu. Zklamal mě ten razantní pokles ceny, a to za pouhý rok a půl od jeho koupě. V tu chvílí už bylo dávno jasné, že další telefon bude právě od Applu. A nebyla to chyba, byla to vůbec ta nejlepší věc, kterou jsem mohl udělat. Telefon je krásný a stylový. Operační systém je bezkonkurenční, a pokud si na něj zvyknete, těžko se pak opouští. Konečně můžu říct o svém telefonu, že je to miláček a jsem rád vždy, když ho můžu mít ve své kapse. V častých případech dokáže nahradit i Vaše PC nebo NTB.

Netrvalo dlouho a hned jsem pochopil veškeré názory od lidí, kteří mají nakousnuté jablko. Škoda jen, že ta cesta trvala tak dlouho. Ono to někdy tak bývá, že hledáte něco, co máte celou dobu před očima. Pokud tedy chcete investovat do něčeho, co má smyl, určitě je to značka Apple. Ceny se drží neustále vysoko, jejich produkty jsou na velmi vysoké úrovni a když k nim budete hodní, budou součástí Vašeho života pěknou řadu let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *