Skip to main content

Aktualizace iOS, OS X, watchOS a tvOS

Jen týden poté, co Apple vypustil do světa opravný update svého mobilního systému iOS 9.3.1, je tady další aktualizace. Tentokrát ovšem jen pro registrované vývojáře, ale v nejbližších hodinách se očekává také Public Beta (veřejná beta verze). Jak jsme u Applu zvyklí, Public beta iOS 9.3.2 by měla vyjít dnes večer, nejpozději zítra.

Aktualizace iOS 9.3.2 (Developers)

Tato nová aktualizace nepřináší žádné významnější novinky, jedná se spíše o opravy, záplaty a zvýšení bezpečnosti. Bohužel známe chyby jako je například zaseknutí animace při 3D touch gestu update neopravuje. Neopravuje také problém s oznamovacím centrem, kdy mohl potencionální útočník zaseknout celý iPhone nebo iPad, když ve správný okamžik stisknul Home button a zároveň vytáhl roletku oznamovacího centra. Nejvýznamnější chyby, včetně těch, které jsem zde vyjmenoval si můžete prohlédnout ZDE.

aktualizace iOS 9 beta
iOS 9

Apple také po boku iOS 9.3.2 vydal OS X 10.11.5, watchOS 2.2.1 a tvOS 9.2.1. Všechny tyto minoritní aktualizace jsou pouze pro registrované vývojáře. Veřejné vypuštění pro běžné uživatele by mělo být asi za 5-6 týdnů.

Pokud jste nedočkaví a chcete testovat nejnovější iOS, OS X, watchOS či tvOS, tak se můžete ZDE zaregistrovat do programu veřejné bety.

Marek Smékal

Jsem mobilní fanoušek, používám jablečná zařízení. Mám firmu, pracuji a studuji. Rád sportuji (lyže, běh, golf), mám rád dobré filmy a seriály. Sledujte mě na Twitteru :) - @MarekSmekal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *