Skip to main content

Apple vydal novou aplikaci s názvem Support

Cupertinská společnost si pro své zákazníky připravila zbrusu novou aplikaci, která je pochopitelně dostupná jen pro iOS zařízení. Jedná se o tzv. Apple Support a měl by být již brzy k dispozici ve všech zemích prostřednictvím App Storu. Pro tuto chvíli je dostupná jen v Nizozemsku, ale jde pouze o dočasnou záležitost. Expanze do několika dalších zemí začne během několika dnů.

Jak již z názvu napovídá, bude se jednat o aplikaci s podporou, kde uživatelé najdou veškeré kategorie, které se nachází na webovém rozhraní. Jako domovskou stránku Apple určil výpis zařízení, které zrovna vlastníte (Your Products). Samozřejmě zde najdete podrobné informace o vašem modelu. Skvělé je, že „appka“ nabízí speciální kategorie „Jak na to“, kde najdete veškeré články s tipy pro vaše zařízení. Apple Aplikace mimo jiné umožňuje komunikaci se zákaznickou podporou či plánování schůzky v kamenných obchodem od Applu (v našem případě u registrovaných prodejců – iStyle, iWant). Dále zde najdete sekci Historie, kde jsou uvedeny veškeré vaše dotazy, které jste kdy napsali. Jestliže se zrovna budete nacházet v USA, můžete si prostřednictvím aplikace sjednat schůzku v „Genius Baru“.

Zdroj: GSMarena

Zdeněk Koutský

Student Střední průmyslové školy Emila Kolbena se zaměřením na Informační Technologii. Zdeněk je také velký fanoušek Applu a ke své práci používá iPhone 5s a MacBook Pro 13" Retina. Zdeněk se také věnuje sportovním aktivitám. Jeho předností je basketbal, ale také si rád zahraje na konzoli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *