Skip to main content

City Taxi Brno app (tip, recenze)

Před pár dny jsme měli možnost vyzkoušet novou mobilní aplikaci brněnské taxislužby City Taxi Brno a rozhodli jsme se, že pro Vás připravíme její recenzi.

imageHned na začátek musíme říct, že se aplikace opravdu povedla. Na první pohled je velice jednoduchá a lehce se v ní orientuje. Aplikace je navržena tak, aby uživateli co nejvíce usnadnila objednání vozu a administraci jeho cesty. My ji využili pro rychlý přesun z Hlavního nádraží do nákupního centra Olympia a nebyl v tom žádný problém.

Prvním krokem pro objednání taxi je určení Vaší polohy. Aplikace sama vyhledá kde se právě nacházíte a a Vy jen potvrdíte, že má pravdu. Žádný problém není ani v situaci, kdy chcete nastoupit na jiném místě, než se právě nacházíte. Pomocí vyhledávače zadáte požadovanou nástupní adresu. Po zadání cílové adresy Vám aplikace nabídne odhadovanou cenu cesty, takže ihned víte, jaký bude Váš účet. Zde opatrně, protože výsledný účet se může vzhledem k okolnostem o něco málo lišit.
Snímek obrazovky 2015-07-21 v 15.23.01

Pokud máte speciální požadavky, tak pomocí aplikace si je jednoduše objednáte. Můžete si vybrat možnost platby kartou, objednat vícemístný vůz, dětskou sedačku nebo dokonce objednat Vašeho oblíbeného řidiče. Poté co si taxi objednáte, tak jej můžete pohodlně sledovat na svém mobilním telefonu, a mít tak přehled o tom, kde se právě nachází. Během čekání na svoje taxi Vám aplikace ukáže odhadovaný čas přistavení vozu, typ vozu a číslo řidiče, takže vždy máte kompletní přehled o Vaší přepravě.

2

Co nás na aplikaci nejvíce zaujalo? Zaměření aktuální polohy, orientační kalkulace ceny, možnost objednání specifických požadavků a možnost sledování vozu. Podrobnější informace, novinky o aplikaci a více náhledů si můžete prohlédnout přímo na stránce mobilní aplikace City Taxi Brno.

City Taxi Brno app

Aplikace je dostupná samozřejmě zcela zdarma v App Store a nabízí variantu pro iPhone i iPad. Pokud používáte i jiná zařízení, tak Vás potěší fakt, že aplikace je dostupná kromě iOS také na Android Mobile a Windows Phone.

Ke stažení v AppStore:

app

Jaké jsou Vaše zkušenosti s touto aplikací? Napište nám…

Jan Šmíd

Nadšenec pro produkty a společnost Apple. Na Appleton.cz pro Vás připravuje řadu zajímavých článků od novinek, přes recenze, až po užitečné návody. Právě poslední zmíněná sekce je ta, které věnuje největší pozornost. Jeho hlavním cílem je pomoci čerstvým uživatelům zařízení Apple, a proto pro ně tvoří sérii článků "Pro začátečníky".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *