Skip to main content

Degrees Weather – počasí v horní liště vašeho Macu (tip)

Degrees Weather Používáte na svém Macu nějakou aplikaci pro počasí? Nejspíše ne, protože většina lidí si najde aktuální počasí či předpověď na internetu v prohlížeči. Aplikace Degrees Weather si jde trochu jinou cestou. Nejedná se o klasický program pro předpověď počasí, ale umožní Vám mít přehled o aktuální venkovní teplotě přímo v horní liště vašeho OS X.

Aplikace Degrees Weather

Po kliknutí na ikonku v horní liště se otevře jednoduchá nabídka, kde je možné zjistit, jaká je teplota, vlhkost či rychlost větru. Je možné si také zakoupit placenou verzi aplikace za 2,99€, která umožní zobrazovat si předpověď počasí na 5 dní dopředu. Po prvním otevření programu si pouze zvolíte jednotky, v jakých se má teplota ukazovat (°C nebo °F) a také si můžete vybrat styl zobrazení. Zobrazovat se může pouze aktuální teplota (např. 15°C) nebo také malý piktogram aktuálního počasí (slunce, mraky, kapky atd.).

S Degrees Weather tedy budete vždy vědět, jaké panují venku teploty, aniž byste museli něco zdlouhavě vyhledávat v prohlížeči. Aplikace stejného jména je také dostupná pro iOS, zde se jedná o klasickou aplikaci pro předpověď počasí. Degrees Weather podporuje OS X 10.7 Lion a novější.

Ke stažení zdarma v AppStore:

appstore

 

Přemýšlíte o MacBooku z druhé ruky? Prohlédněte si nabídku našeho partnera MacBookárna.cz

macbookarna

Marek Smékal

Jsem mobilní fanoušek, používám jablečná zařízení. Mám firmu, pracuji a studuji. Rád sportuji (lyže, běh, golf), mám rád dobré filmy a seriály. Sledujte mě na Twitteru :) - @MarekSmekal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *