Skip to main content

IIHF 2016 – mějte přehled o MS v hokeji

Pokud patříte mezi hokejové fanoušky, tak Vám jistě neuniklo, že dnes začalo MS v ledním hokeji v Rusku. Pokud chcete být neustále informováni o všech zápasech, týmech a jiných událostech, pak si stáhněte oficiální aplikaci pro iOS, IIHF 2016 Powered by Škoda.

MS iihf-2016

Aplikace je velice jednoduchá, přehledná a hezky vypadá. Můžete si zapnout oznámení na Vaše oblíbené týmy, góly a mnoho dalšího. V aplikaci je také možnost informovat se o všech hráčích, týmech, podívat se na dresy, zkontrolovat statistiky nebo se zapojit do soutěží. Pro aktuální období, kdy je MS v hokeji v plném proudu, je tato aplikace nezbytnost.

Velice zajímavé je „fandění“, kdy se pod Vámi vybranými zápasy zobrazí posuvník a tahem doleva či doprava dáte podporu vybranému týmu. Zároveň vidíte, kolik lidí hlasovalo pro daný tým a můžete se rozhodovat a sázet, který tým vyhraje.

Aplikaci IIHF 2016 pro MS si můžete stáhnout zdarma v AppStore

iTunesApp

Marek Smékal

Jsem mobilní fanoušek, používám jablečná zařízení. Mám firmu, pracuji a studuji. Rád sportuji (lyže, běh, golf), mám rád dobré filmy a seriály. Sledujte mě na Twitteru :) - @MarekSmekal

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *