Skip to main content

Jak nalepit tvrzené sklo na iPhone? + SOUTĚŽ

Tvrzená skla jsou dnes téměř nutností, pokud chcete obrazovku svého chytrého telefonu, v našem případě iPhonu, ochránit co nejlépe. Tvrzené sklo v kombinaci s některým z mnoha druhů plastových, kožených nebo gumových obalů pak zajistí, že i po několika měsících, či dokonce letech, bude iPhone jako nový. Samozřejmě trochu s nadsázkou.

K tomu, aby sklo ochránilo váš iPhone co nejlépe, je nezbytné, aby bylo dobře nalepené a plnilo tak svou funkci přesně tam, kde má. Z osobní zkušenosti vím, že nalepit krycí sklo je někdy pěkná fuška, nicméně pokud dopředu víte jak na to a vše si pečlivě připravíte, je to hračka.

Náš partner Tvrzenýsklo.cz a iProtection.cz se rozhodl, že pro své zákazníky nechá natočit instruktážní video “Jak nalepit tvrzené sklo na iPhone” a my vám ho nyní přinášíme.

Ve videu se mimo samotné lepení dozvíte jak připravit svůj iPhone na aplikaci tvrzeného skla, k čemu složí příslušenství uvnitř balení tvrzených skel atd. Na konci videa vás čeká i malé překvapení, takže … Nebo ne, nebudu vás napínat. 🙂

Ve videu se mimo jiné dozvíte, že je možné využít slevu 20 % na tvrzené sklo. Slevu získáte na  e-shopu tvrzenýsklo.cz při zadání slevového kódu “sklo20”.


SOUTĚŽ o tvrzená skla

Na našich Facebookových stránkách nyní můžete soutěžit o 3D tvrzená skla a ochranné folie.

Pravidla jsou jednoduchá a najdeš je přímo na našem FB.

Neváhej a mrkni na FB Appleton Magazín


S Tvrzenýsklo.cz spolupracujeme již nějakou sobu a ceníme si na něm hlavně toho, že:

  • produkty mají reálně skladem v České republice
  • Vaši objednávku odesílají do 24 hodin od jejího provedení
  • dávají 2 roky záruky na veškeré zboží
  • nenašli jsme lepší poměr ceny a kvality
  • jsou k dispozici 24/7

TvrzenýSklo.cz najdete i na Facebooku, kde jsou pravidelně sdíleny nejen všechny nově naskladněné položky, ale také pravidelné akce a soutěže. Pokud své iZařízení teprve hledáte, tak můžete kouknout i na spřátelenou FB stránku VšeSeženeme.cz, kde najdete vždy aktuální seznam bazarového zboží.

E-shop našeho partnera TvrzenýSklo.cz:tvrzenysklo III

Jan Šmíd

Nadšenec pro produkty a společnost Apple. Na Appleton.cz pro Vás připravuje řadu zajímavých článků od novinek, přes recenze, až po užitečné návody. Právě poslední zmíněná sekce je ta, které věnuje největší pozornost. Jeho hlavním cílem je pomoci čerstvým uživatelům zařízení Apple, a proto pro ně tvoří sérii článků "Pro začátečníky".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *