Skip to main content

Jak provést downgrade z iOS 9.1 na iOS 9.0.2? (návod)

Nelíbí se Vám noví emoji smajlíci? Nebo jste prostě udělali jen hloupou chybu, že jste aktualizovali na iOS 9.1? Ať je důvod jakýkoliv, pořád existuje možnost, jak se vrátit na předchozí verzi iOS 9.0.2.

Jestli-že plánujete downgrade na předchozí verzi, pospěšte si. Jak je u Applu zvykem, každý downgrade na předchozí verzi má své datum platnosti.

Ve video tutoriálu Vám redaktoři zahraničního serveru iDownloadBlog ukazují, jak snadné je provést downgrade z iOS 9.1 na iOS 9.0.2. Celý proces je opravdu jednoduchý a opravdu rychlý. Jediné, co budete potřebovat je internet, iTunes, iPhone/iPad/iPod.

Poznámka: Než začnete s celým procesem, ujistěte se, zda je to vůbec možné. Pokud totiž vyprší týdenní limit, bohužel iOS 9.0.2 nenainstalujete. Odkaz k oveření najdete zde.

Krok 1: Zálohujte si Vaše iOS zařízení

Krok 2: Stáhněte si iOS 9.0.2 firmware, který je určený pro Váš přístroj

Krok 3: Připojte zařízení k počítači Mac či PC se systémem iTunes

Krok 4: Na souhrnné stránce Vašeho zařízení, klepněte na tlačítko Kontrola aktualizací a držte klávesu Option (Shift pro Windows)

Krok 5: Vyberte soubor, který jste stáhli v kroku 2 a klepněte na tlačítko Aktualizovat.

iTunes poté automaticky „aktualizuje“ zařízení -> provede tak upgrade na iOS 9.0.2.

Zdroj: iDownloadBlog

Zdeněk Koutský

Student Střední průmyslové školy Emila Kolbena se zaměřením na Informační Technologii. Zdeněk je také velký fanoušek Applu a ke své práci používá iPhone 5s a MacBook Pro 13" Retina. Zdeněk se také věnuje sportovním aktivitám. Jeho předností je basketbal, ale také si rád zahraje na konzoli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *