Skip to main content

MacBook z druhé ruky? Jedině na MacBookárna.cz

Uvažujete o koupi MacBooku z druhé ruky, ale stále váháte? S MacBookarna.cz už nemusíte.

Náš partnerský e-shop MacBookarna.cz nabízí ke koupi použité nebo zánovní MacBooky, a to jak MacBook Pro, tak MacBook Air, ale i starší MacBook White/Black. MacBooky jsou zakoupené v České republice, avšak v nabídce jsou i počítače dovezené z Anglie a Německa.

Záruka, garance i servis

Všechny modely jsou v češtině a otestovány zkušeným týmem MacBookárny, který každý z nich vyčistí a provede kompletní revizi hardwaru dříve, než jej vypustí do světa. Za svým zbožím si opravdu stojí, proto poskytují na veškeré své zboží záruku celých 12 měsíců. Pokud nejste spokojeni, tak můžete MacBook do 30 dnů vrátit, a to bez udání důvodu.

Macbookarna_zaruka

Pokud máte starý kus a chce si pořídit nový, tak na MacBookárně můžete využít i koupi protiúčtem neboli využít slevu na “nový” MacBook za váš starý, vysloužilý MacBook.

Dodání do 24 hodin a doprava zdarma

Rozhodnete-li se pro koupi, kluci z MacBookárny Vám jej osobně dovezou zdarma do jednoho z těchto měst: Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Bratislava, nebo i jinam dle domluvy. Doručení je možné již do 24 hodin. Když se rozhodnete pro dobírku, budete ji mít také zdarma.

Macbookarna_doprava

Na MacBookárně si velmi ceníme individuálního přístupu k zákazníkovi. Pokud jste v nabídce nenašli právě ten model, který hledáte, můžete se spojit s týmem Macbookárny na info@macbookarna.cz a on Vám do 24 hodin nabídne Vámi poptávaný model i jeho možnou cenu.

Nákup, prodej a servis Macbooků se zárukou 12 měsíců. Individuální přístup a poradenství jsou u nás samozřejmostí. Všechna naše jablka jsou 100% bez červů.” Macbookarna.cz

Internetový e-schop MacBookarna.cz je prověřený zákazníky portálu Heureka a jeho obchodní podmínky splňují normy dTest.

Macbookarna_heureka_dtest

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *