Skip to main content

ObalyNaZakázku.cz – Každý je originál, každý je jedinečný

Příslušenství pro iPhone všeho druhu je dnes sice velice rozšířeným a dostupným zbožím, ale někdy je docela oříšek vybrat to pravé. Ze zkušenosti vím, že koupit si kryt pro iPhone “na první dobrou” je skoro nemožné. Ne vždy vypadá obal v reálné podobě stejně jako na obrázku a v případě, že se vám nelíbí toho moc nezmůžete. Dnes si ale představíme ObalyNaZakazku.cz, které na český trh přicházejí s výrobou obalů, jejichž motiv si sami navrhnete a v případě, že s výsledným produktem nejste spokojeni, je možné se domluvit na jeho vrácení.

Kvalita tisku a zpracování obalu

V rámci této malé recenze jsme se rozhodli nechat si vyrobit jeden obal s motivy Appletonu. Popravdě jsme moc nevěděli co očekávat, ale výsledný produkt nás mile překvapil. Tvar a velikost obalu jsou velice dobré, nejedná se o žádný zdeformovaný odlitek, který na telefonu nesedí. Naopak! Obal sedí perfektně, je tenký a chrání velkou část těla telefonu. Je vyroben z kvalitního pevného plastu a tisk, respektive výroba obalu je prováděna sublimací. Ve zkratce, jde o metodu, kdy se barva napouští přímo do plastu, a proto nemůže dojít k jejímu sloupnutí či poškrábání. V obalu jsou jsou dobře řešeny otvory pro ovládací tlačítka telefonu. Jsou přesné, zaoblené a tedy příjemné na dotek. V horní i dolní části je kryt “otevřený”, což znamená, že chrání především rohy telefonu.

…výroba obalu je prováděna sublimací. … jde o metodu, kdy se barva napouští přímo do plastu, a proto nemůže dojít k jejímu sloupnutí či poškrábání.

Na druhou stranu je tu pár maličkostí, které můžeme vytknout. Jednou z nich je nepatrné vystoupení spojů na boční straně telefonu, které však nějak neomezuje v používání a v ruce není téměř cítit. Předpokládáme, že při tisku fotografie nebo barevného obrázku tento spoj nejspíš vůbec nebude viditelný.

Ochrání tento obal iPhone dostatečně?

Co se týká míry ochrany, tak ta je dle mého soudu dobrá. Na obrázcích výše je dobře vidět, jak moc je obal schpný telefon ochránit. Nejedná se ale o obal typu “Armor”, tedy, že by měl telefon ochránit před sebevětším pokusem o jeho rozbití. Jde spíše o jakýsi módní doplněk, který ochrání zadní část a rohy iPhonu před běžným opotřebením jako jsou odřeniny a otlouklé hrany. Od krytu nelze očekávat ochranu čelní části telefonu, především skleněné obrazovky, která by měla být chráněna jiným způsobem. V ideálním případě, krycím tvrzeným sklem. Obal sice vystupuje částečně nad hrany telefonu, ale na to nelze spoléhat.

Jde spíše o módní doplněk, který navíc ochrání zadní část a rohy iPhonu před běžným opotřebením jako jsou odřeniny a otlouklé hrany. Od krytu nelze očekávat ochranu čelní části telefonu…

Celkový dojem z obalu v hodnotě 399 Kč je velice dobrý. S klidným srdcem jej můžeme doporučit těm, kteří hledají originální a jedinečný dárek pro své partnery, přátele a známé.

Proces objednání obalu

Proces objednání krytu s vlastním motivem není složitý a nemusíte být dokonce ani grafik profesionál. Vše probíhá na stránkách ObalyNaZakazku.cz v sekci “objednávka”. Po vyplnění základních údajů se přesunete přímo k tvorbě vlastního motivu. Zde musíme ocenit velice dobře zpracované a pro uživatele přívětivé prostředí, ve kterém určitě každý zákazník ocení orientační náhled výsledného obalu.

ObalyNaZakazku.cz - vlastní motiv na obal

Nejprve je nutné vybrat “Typ telefonu”, kde máte na výběr z modelů iPhone 4/4S, iPhone 5/5S/5SE, iPhone 6/6S a iPhone 6/6S Plus. Poté co zvolíte typ telefonu, můžete přidat libovolný obrázek ze svého počítače. Velikosti obrázku nejsou uvedeny, ale ObalyNaZakázku.cz radí použít obrázek v co největší možné kvalitě.

Po nahrání obrázku se objeví přímo v šabloně, kde je možné s ním pohybovat do stran a tak ho upevnit na vámi preferované místo. V případě, že si nejste jistí, tak můžete využít “Poznámky”, kde vaše vize, představy a přání lze dovysvětlit. Také můžete využít profesionální grafické úpravy za příplatek 100 Kč.

Navštivte e-shop ObalyNaZakázku.cz a přesvědčte se o jednoduchosti vytvoření vlastního obalu.

ObalyNaZakazku.cz_proces

Jan Šmíd

Nadšenec pro produkty a společnost Apple. Na Appleton.cz pro Vás připravuje řadu zajímavých článků od novinek, přes recenze, až po užitečné návody. Právě poslední zmíněná sekce je ta, které věnuje největší pozornost. Jeho hlavním cílem je pomoci čerstvým uživatelům zařízení Apple, a proto pro ně tvoří sérii článků "Pro začátečníky".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *