Skip to main content

Jak přidat Appleton Magazín na domovskou obrazovku během pár vteřin? (návod)

V redakci jsme si řekli, že chceme být našim čtenářům tak blízko, jak to jen jde, a co možná nejvíce jim zjednodušit cestu na web magazínu Appleton, kde mohou najít zajímavé tipy, nezbytné recenze, ale hlavně návody a rady “Jak na iOS” a “Jak na OS X”. Čtenáři se k nám opakovaně vrací, za což děkujeme.

Odměnou jim, a nejen jim, chceme cestu na Appleton zpříjemnit, zjednodušit a urychlit. Rozhodli jsme se to udělat tím nejjednodušším možným způsobem, a to tak, že přinášíme návod jak si přidat webovou stránku, respektive odkaz na webovou stránku, přímo na domovskou obrazovku iPhonu nebo iPadu.

Celý postup zabere méně než 30 sekund a skládá se pouze ze 3 jednoduchých kroků.

Jak si přidat položku Appleton Magazín (odkaz) přímo na domovskou obrazovku iPhonu a iPadu?

  1. V dolní liště (u iPhonu) nebo horní liště (u iPadu) klikněte na možnost “Sdílet”
  2. Z nabídky možných akcí vyberte “Přidat na plochu”
  3. Pojmenujte nově vzniklou položku např. Appleton Magazín a stiskněte “Hotovo”
  4. Na ploše se Vám objevila nová položka s názvem Appleton Magazín, při jejímž stisknutí se dostanete přímo na web našeho magazínu.

odkaz_appleton

Našich čtenářů a pravidelných návštěvníků si ceníme a jsme rádi, že se Vám líbí Appleton Magazín. Sledovat nás můžete také na Facebooku, kde pořádáme soutěže o zajímavé ceny, na Twitteru nebo Instagramu.

Tým Appleton přeje všem pěkný den.

Jan Šmíd

Nadšenec pro produkty a společnost Apple. Na Appleton.cz pro Vás připravuje řadu zajímavých článků od novinek, přes recenze, až po užitečné návody. Právě poslední zmíněná sekce je ta, které věnuje největší pozornost. Jeho hlavním cílem je pomoci čerstvým uživatelům zařízení Apple, a proto pro ně tvoří sérii článků "Pro začátečníky".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *