Skip to main content

Paper by 53: Vaše poznámky ještě nikdy nebyly tak zábavné

Aplikace Paper by 53 vám umožní více než jen malování…

Z pohledu studentky je pro mě Paper by 53 opravdu velmi přínosnou aplikací, kterou používám denně.

Používám ji k zápisu jednodušších poznámek z přednášky. Někdy je prostě potřebuji něčím oživit. Nechci je mít jen napsané v nějakém textovém editoru, ale chci do nich malovat. Mít je tak zábavnější.

Paper používám také ke tvorbě myšlenkových map. Ty jsou mým společníkem při psaní esejí, přípravě prezentací, hledání skrytých souvislostí nebo zápisu poznatků z přečtených knih. Ačkoliv je samozřejmě možné myšlenkové mapy malovat na papír, tak s sebou většinou nenosím pastelky a hromadu papírů. Také někdy nemám náladu své nápady jen mechanicky zapisovat do MindNode, proto je pro mne Paper ideálním řešením. O tom, co jsou to myšlenkové mapy a jak je tvořit, si můžete přečíst více v mém článku zde.

Při tvorbě prezentací se vám Paper může hodit nejen k brainstormingu pomocí myšlenkové mapy, ale můžete v něm vytvořit také jednoduchý graf nebo něco namalovat, a poté jednoduše přidat do Keynote, aby byla vaše prezentace zajímavější.

Aplikaci také používám k malování, když se potřebuji odreagovat po náročném dni nebo k hraní piškvorek během nudné přednášky.

Při tvorbě preztací se Vám Paper by 53 může hodit nejen k brainstormingu pomocí myšlenkové mapy, ale můžete v něm vytvořit také jednoduchý graf nebo něco namalovat…

Paper by 53 vám dovolí namíchat si barvu jakou si jen usmyslíte, také můžete vybírat hned z několika druhů pisátek a o gumování asi netřeba se zmiňovat. Výborná je také možnost vyříznout část papíru a přesunout ji jinam. Za užitečné považuji rovněž pravítko. Využití pro tuto aplikaci nenajdou pouze studenti, ale samozřejmě také pracující, děti nebo třeba i babičky, které s radostí používají svůj nový iPhone.

Public Stream – inspirace

Výbornou zprávou je, že Paper by 53 vás nebude nic stát a navíc budete moci své myšlenky sdílet napříč všemi zařízeními.

Aplikace Paper by 53 je dostupná zdarma ke stažení v AppStore:

appstore

Hanka Suderová

Studentka čínské filologie a kulturní antropologie s velkým zájmem o společnost Apple a její produkty. Věří tomu, že technologie by měly lidem především ulehčovat práci. Jejich největší přínos vidí ve vzdělávání, a proto tomuto tématu věnuje nejvíce času. Kromě zájmu o nejnovější technologie se ráda potápí, lyžuje a poznává cizí kultury. Twitter - @hankasuderova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *