Skip to main content

Připojení k veřejné Wi-Fi (návod)

Jak se připojit k veřejné Wi-Fi, když mi automaticky nevyskočí okno s připojením?

Několikrát se mi stalo, že jsem se na Macbooku nemohla připojit k veřejné Wi-Fi, protože mi nevyskočilo okno pro potvrzení, že souhlasím s podmínkami pro připojení. Poté následovalo několik pokusů o připojení, odpojení atd. Pokud se Vám stává, že se na místech jako je kavárna, restaurace nebo bar s veřejnou Wi-Fi nemůžete připojit a trávíte dlouhé minuty pokusem o připojení, tak nezoufejte, řešení je velmi jednoduché!

Vše je jen o souhlasu s podmínkami použití. Kde je ale najdu, když se neobjeví automaticky?

Stačí do prohlížeče v Safari napsat: http://192.168.1.1 a dát vyhledat. Požadované okno pro přihlášení by se Vám mělo otevřít. Poté stačí jen souhlasit a vesele surfovat:)

wifi

Pokud byste si nevěděli rady, měli problémy s OS X, tak nás neváhejte kontaktovat skrze Apple poradnu nebo přímo na mail: appleton.mag@gmail.com. Těším se.

To je vše. Jednoduché, že?

Hanka Suderová

Studentka čínské filologie a kulturní antropologie s velkým zájmem o společnost Apple a její produkty. Věří tomu, že technologie by měly lidem především ulehčovat práci. Jejich největší přínos vidí ve vzdělávání, a proto tomuto tématu věnuje nejvíce času. Kromě zájmu o nejnovější technologie se ráda potápí, lyžuje a poznává cizí kultury. Twitter - @hankasuderova

1 komentář

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *