Skip to main content

Prošvihli jste Apple Special Event? Můžete ho dohnat, a to již za 30 sekund!

De facto ihned po odhalení nového MacBooku Pro, který byl představen na události pod názvem „Hello Again“, se na oficiálním YouTube kanálu od Applu objevilo nové video. Jedná se o video, které shrnuje celý Apple Special Event, a to ve velmi krátkém časovém rozmezí – 30 sekund. Video je určené především lidem, kteří událost cupertinské společnosti propásli.

Apple vždy po ukončení své konference zveřejní hned několik reklamních spotů. Obsah videí je samozřejmě tématický. Výjimkou toho nebyl ani poslední „Event“. Řeč tedy byla o novém MacBooku Pro, jehož hlavní novinkou je tzv. Touch Bar. Reklamní spot se mimo jiné objevil taktéž v aplikaci iTunes. Pokud jste tedy Apple Special Event prošvihli, můžete vše za třicet sekund dohnat.

Zdroj: MacRumors

Zdeněk Koutský

Student Střední průmyslové školy Emila Kolbena se zaměřením na Informační Technologii. Zdeněk je také velký fanoušek Applu a ke své práci používá iPhone 5s a MacBook Pro 13" Retina. Zdeněk se také věnuje sportovním aktivitám. Jeho předností je basketbal, ale také si rád zahraje na konzoli.

1 komentář

  1. Zdravím vlastním Mac Pro,Mac Book,Ipad,iphone 6,cenová politika Applu mě přesvědčila o návratu k Win. Navíc každý rok nový os ušitý horkou jehlou a zkoušený na zákaznících už není to proč jsem si Maca pořizoval..jen tak dál.Bělina

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *