Skip to main content

Beats Pill XL (recenze)

Přemýšlíte o nějakém větším přenosném reproduktoru? Chcete hezký design a precizní zpracování? V tom případě mohu doporučit Beats Pill XL.

Obsah balení

Obsah balení je standardní. Naleznete v něm kabel pro propojení telefonu a reproduktoru, nabíječku, nálepku s logem Beats a katalog produktů.

Design

Beats Pill XL svým vzhledem opravdu připomíná “pilulku” a vypadá prostě dobře 🙂 Po prvním vytažení jsem byl nadšený, ale malinko mě zarazilo, že precizní zpracování kazilo tlačítko na přední straně reproduktoru, které je plastové a nepůsobilo zprvu moc bytelně. Časem se ukázalo, že obavy byly zbytečné. V tomto předním tlačítku je také led dioda a logo Beats krásně svítí.  Vypadá to dobře a stylově hlavně v noci.

BeatsPillXL

Na zadní straně reproduktoru najdeme ovládací panel a rukojeť pro pohodlné přenášení.

A teď něco ke kvalitě zvuku, který Vás u reproduktoru zajímá asi nejvíce.

11844273_581052965368919_2025101744_nKvalita zvuku je krásně čistá, hlasitá a basy jsou dobře čitelné! Na to, že se jedná o přenosný reproduktor napájený baterií je kvalita opravdu vysoká. Pokud připojíte telefon k reproduktoru pomocí bluetooth kvalita je pořád na velmi dobré úrovni. Změna se projeví, když jdete dál od reproduktoru, protože se ztrácejícím signálem klesá i kvalita zvuku. To platí i u stavu baterie – čím méně baterie, tím méně kvalitní zvuk. Výdrž baterie je kolem 15 hodin, ale můžu říct, že při běžném použití vydrží i déle. Výhodou je i ukazatel stavu baterie, takže vždy víte jak dlouho můžete ještě poslouchat Vaši oblíbenou hudbu. V rámci šetření baterií se Beats Pill XL po deseti minutách nečinnosti sám vypne.

Co považuji za velké plus této pilulky, je možnost synchronizace s druhým reproduktorem Beats Pill XL. Pouhým dotykem tak můžete spárovat dva reproduktory a vytvořit si ještě lepší zážitek s poslouchání hudby. Co však může některé uživatele mrzet je absence slotu na paměťové karty nebo na USB disky. K reproduktoru se lze připojit “pouze” přes bluetooth.

Výhody: Design a zpracování, pohodlná manipulace, kvalitní zvuk, možnost synchronizace s dalším Beats Pill XL, bluethooth konektivita, vizuální ukazatel stavu baterie, vestavěný mikrofon, automatické vypnutí, možnost nabíjet externí zařízení

Nevýhody: Nemožnost zapojení usb flashdisku nebo SD karty

Beats Pill XL jsem koupil za 5655,- včetně poštovného, a za ty peníze je to opravdu velice dobrý produkt.

Líbila se Vám recenze? Uvažujete o koupi? Dejte nám vědět.

Těšit se můžete na další recenzi, a to na Beats Pro, kterou připravujeme už na příští týden.

Zdroj: Apple.com

Jan Šmíd

Nadšenec pro produkty a společnost Apple. Na Appleton.cz pro Vás připravuje řadu zajímavých článků od novinek, přes recenze, až po užitečné návody. Právě poslední zmíněná sekce je ta, které věnuje největší pozornost. Jeho hlavním cílem je pomoci čerstvým uživatelům zařízení Apple, a proto pro ně tvoří sérii článků "Pro začátečníky".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *