Skip to main content

Spotify – neomezený poslech hudby vždy a všude s sebou (tip)

Spotify je velmi známá a zároveň oblíbená hudební služba, která má co nabídnout – například neomezený přístup k hudební knihovně, která čítá na 25 miliónů skladeb připravených pro okamžitý poslech.

Hudební službu, která pochází ze Švédska, můžete používat zcela zdarma. Podmínkou však je, že budete přerušováni reklamou. Dále jste ochuzeni o možnost stahování muziky pro pozdější offline použití a také o libovolné přeskakování položek v playlistech (maximálně 6 za hodinu) a poslouchat jednotlivé písně. Ovšem i přes omezení se jedná o velmi skvělý způsob, jak mít přístup k hodinám zajímavé hudby.

Každopádně, pokud vás bude reklama i tak obtěžovat, můžete si předplatit premium účet, který stojí jen 5,99 EUR/měsíc. Ten nabízí neomezený poslech jednotlivých písní či playlistů, stahování muziky pro pozdější offline poslech, lepší kvalitu zvuku a také absenci reklamy.

Aplikaci je také možné používat na webu či pomocí desktopové aplikace v Mac počítači. Svou oblíbenou hudbu tak můžete mít neustále při sobě. Pokud na vás i tak Spotify neudělal dobrý dojem, můžete zkusit například hudební službu od Applu.

Ke stažení v AppStore:

app

Zdeněk Koutský

Student Střední průmyslové školy Emila Kolbena se zaměřením na Informační Technologii. Zdeněk je také velký fanoušek Applu a ke své práci používá iPhone 5s a MacBook Pro 13" Retina. Zdeněk se také věnuje sportovním aktivitám. Jeho předností je basketbal, ale také si rád zahraje na konzoli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *