Skip to main content

TvrzenySklo.cz: nejlepší ochrana vašeho chytrého telefonu

Přemýšlíte o tom, jak nejlépe ochránit displej svého chytrého telefonu proti všem nežádoucím vlivům, jako je umaštění, poškrábání či jeho úplné rozbití? Řešení najdete na TvrzenýSklo.cz.

Tvrzené sklo je vyrobeno z krystalicky čistého, chemicky ošetřeného skla, jehož vnější vrstva je potažena cleophobickou vrstvou. Co to znamená? Znamená to, že tvrzené sklo je jedním z nejdokonalejších ochranných pomůcek pro váš chytrý telefon nebo tablet. Navíc díky své tloušťce 0,26 mm zachovává veškerou citlivost doteku, a proto je možné jej použít i s nejnovějšími technologiemi jako je 3D Touch u modelů iPhone 6S a 6S Plus.

Pánové z TvrzenýSklo.cz uvádějí, že tvrzené sklo ochrání displej Vašeho zařízení před poškrábánímrozbitím při pádu na ostré hranyvoděotiskům prstů a odlesku.

tvrtzenysklo.cz

Na TvrzenySklo.cz seženete ochranná sklíčka i na řadu starších zařízení, konkrétně na iPhone 4 až iPhone 6S / 6S Plus, iPad 2 až iPad Air 2, iPad Mini 1 až 4 gen. Z dalších značek můžeme vybrat například Samsung Galaxy S3 až S6 (včetně série Mini) nebo LG Nexus 4 až 6. E-shop je přehledný, objednání velice jednoduché a ceny? Ty jsou víc než přívětivé. Koukni na stránky TvrzenýSklo.cz.

Vedle “klasických” ochranných sklíček zde můžete najít i stylová tvrzená skla pro iPhone 5 až 6S / 6S Plus ve Vaší oblíbené barvě jak pro přední, tak zadní část telefonu.

A čeho si ceníme na TvrzenýSklo.cz my? 

  • produkty mají reálně skladem v České republice
  • Vaši objednávku odesílají do 24 hodin od jejího provedení
  • dávají 2 roky záruky na veškeré zboží
  • nenašli jsme lepší poměr ceny a kvality
  • jsou k dispozici 24/7

TvrzenýSklo.cz najdete i na Facebooku, kde jsou pravidelně sdíleny nejen všechny nově naskladněné položky, ale také pravidelné akce a soutěže. Pokud své iZařízení teprve hledáte, tak můžete kouknout i na spřátelenou FB stránku VšeSeženeme.cz, kde najdete vždy aktuální seznam bazarového zboží.

E-shop našeho partnera TvrzenýSklo.cz:

tvrzenysklo III

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *