Skip to main content

V nové reklamní kampani se objevil rapper Drake a Taylor Swift

Apple v neděli večer, tedy 20. listopadu 2016, zveřejnil zcela nové reklamní video, ve kterém se objevil legendární rapper Drake či zpěvačka Taylor Swift. Oba umělci si s cupertinskou společností vytvořili velmi dobrý vztah, což mimo jiné dokazují i aktuální spolupráce.

V první reklamě, rapper Drake se svým přítelem tráví čas v posilovně, kde mimo jiné poslouchají hudbu. Když ho však jeho přítel opustí, rozhodne se využít speciálního playlistu Apple Music, pod názvem „Pop Workout“. Zde zvolí skladbu Bad Blood, a to od zpěvačky Taylor Swift. Drake pak začne ve své tělocvičně tančit, což vyústí v menší rozptýlení v podobě zpěvu. Do svého trénink se však rozhodne vrátit, ale je tak nepozorný, díky karaoke zpěvu, že si skoro ublíží.

Druhá reklama, ve které působí Taylor Swift, je opět věnována tvrdému tréninku. Swift v aplikaci Music spustí skladbu „Jumpman“, kterou nazpíval právě Drake. Taylor je se svým zpěvem tak trochu rozhozená, že nakonec svůj trénink pokazí pádem.

Zdroj: MacRumors

Zdeněk Koutský

Student Střední průmyslové školy Emila Kolbena se zaměřením na Informační Technologii. Zdeněk je také velký fanoušek Applu a ke své práci používá iPhone 5s a MacBook Pro 13" Retina. Zdeněk se také věnuje sportovním aktivitám. Jeho předností je basketbal, ale také si rád zahraje na konzoli.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *