Skip to main content

Vánoční aplikace (tip)

Vánoce se blíží, a my jsme se proto rozhodli prozkoumat AppStore abychom zjistili, jestli se v něm nenachází nějaké zajímavé, tématické aplikace, které by se Vám mohly hodit.

Snímek obrazovky 2015-12-01 v 18.42.47

Pro ty z Vás, kteří už se nemůžou dočkat Vánoc a počítají každý den do příchodu Ježíška, máme tip na aplikaci Christmas Countdown. Tato aplikace Vám při spuštění zahraje koledu a ukáže Vám, za jak dlouho bude Štědrý večer – můžete sledovat, jak ubíhají dny, hodiny, minuty i vteřiny. Dokonce za Vás aplikace spočítá, kolikrát se ještě musíte vyspat nebo kolik srdečních tepů ještě zbývá, než Ježíšek dorazí. 🙂 Aplikace je zdarma ke stažení zde a je dostupná pro iPad i iPhone.

Snímek obrazovky 2015-12-03 v 11.34.50Pokud si chcete vyzdobit Váš telefon nebo iPad tapetou nějakým hezkým vánočním motivem, tak Vám můžeme doporučit aplikaci Christmas, která je zdarma ke stažení zde. Tapetu si zde vybere snad každý, protože je jich tam opravdu hodně a ve velmi dobré kvalitě. Navíc je super, že se mezi tapetami dá vyhledávat pomocí zadávání klíčových slov.

Snímek obrazovky 2015-12-07 v 14.01.59Pokud si rádi hrajete s fotkami, můžeme Vám doporučit aplikaci Christmas Booth. V App Store se nachází obrovské množství aplikací s tímto názvem. Vyzkoušeli jsme jich několik a nejvíce se nám líbila tato. Je to aplikace, která je ke stažení zdarma a je dostupná jak pro iPhone, tak pro iPad. Funguje velmi jednoduše, stačí vyfotit nebo vybrat fotku z Vašeho alba a přetažením různých předmětů ji poté můžete vyzdobit.

Můžete se inspirovat, třeba u nás. 🙂

Snímek obrazovky 2015-12-07 v 23.21.34

Snímek obrazovky 2015-12-06 v 16.38.26

Pokud Vám letos chybí sníh, máme pro Vás tip na aplikaci Pocket Snow Storm. Při spuštění aplikace zasněží vše, na co natočíte kameru Vašeho iPhonu nebo iPadu. Můžete si dokonce vybrat ze tří druhů vloček a pokud dvakrát poklepete na displej, zvýší se i intenzita sněžení. 🙂 V neplacené verzi je dost reklam, což je trochu nepříjemné a bohužel se zasněžený pohled přes kameru se nedá vyfotit. Reklamy zdarma odstranit neumíme, ale pokud jde o to focení, tak si víme rady. Stačí si udělat screenshot obrazovky, a zasněžená fotka je na světě. Aplikaci si můžete stáhnout zde.

Snímek obrazovky 2015-12-01 v 18.00.42Nakonec si představíme českou aplikaci Zvoneček 2.0. Je to aplikace, která zvoní přesně ve chvíli, kdy k Vám domů dorazí Ježíšek s dárečky. V aplikaci je na výběr ze tří druhů zvonění, které jde spustit okamžitě nebo načasovat na určitou dobu. Tato aplikace je ke stažení zdarma pro všechna iOS zařízení.

Mimo aplikace, které jsme si představili výše, bychom rádi připomněli, že v Apple Music můžete najít hned několik playlistů s českými i zahraničními koledami, takže pokud si tuto službu platíte, máte k nim neomezený přístup. Vánoční písně si můžete samozřejmě koupit i přes iTunes Store.

Používáte nějakou vánoční aplikaci? Dejte nám vědět, která je ta Vaše oblíbená.

Hanka Suderová

Studentka čínské filologie a kulturní antropologie s velkým zájmem o společnost Apple a její produkty. Věří tomu, že technologie by měly lidem především ulehčovat práci. Jejich největší přínos vidí ve vzdělávání, a proto tomuto tématu věnuje nejvíce času. Kromě zájmu o nejnovější technologie se ráda potápí, lyžuje a poznává cizí kultury. Twitter - @hankasuderova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *